کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و اجرایی آزاد

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۲

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۲

رشته های مدیریت اجرایی:

سالهای گذشته در این تکمیل ظرفیت حداقل ۲۰ کدمحل اعلام می شد، اما چون امسال همه کدها را در همان انتخاب رشته اول پر شده است لذا الان اعلام نشده است. وفقط دو محل بین المللی اعلام شده است!

تکمیل ظرفیت دوم:

معمولا اواخر آذر و اوایل دیماه تکمیل ظرفیت دوم اعلام می شد.

اینکه کجاها با چه نمره ای اعلام خواهد شد باید صبر کرد تا اعلام دانشگاه آزاد.

 

نکات مهم:

ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از امروز شنبه ۳۰ شهریورماه آغاز می‌شود و تا شنبه ۶ مهرماه نیز ادامه دارد. داوطلبان این دو مقطع باید با تهیه کارت اعتباری به سایت www.azmoon.org مراجعه و برای انتخاب رشته اقدام کنند.

تمام داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد حضور داشته‌اند می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند. متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند تا ۱۰ رشته/محل را انتخاب و در سایت www.azmoon.org‌ ثبت نام الکترونیکی کنند.

متقاضیان این دو مقطع باید قبل از تهیه کارت اعتباری از رشته محل‌هایی که امکان انتخاب رشته در آنها وجود دارد و در سایت درج شده است، اطلاع یافته و سپس به تهیه کارت اعتباری اقدام کنند.

 نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در این دو مقطع تا اواسط مهرماه سال ۹۲ اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند از همین ترم (ترم پاییز) مشغول به تحصیل شوند.

· برای قبولی در مقایسه با دیگران مهم نمره شما هست و نه اینکه کجا را اول بزنید. یعنی اگر نمره شما ۵۲۰۰ شده است اول تمام انتخاب های شما بررسی می شود و هرکدام قبول شدید، اون موقع به نفربعدی مراحعه مینند.

· توجه داشته باشید که تنها یکبار می توانید انتخاب رشته نمایید و پس از آن امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

· کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ در صورت ارائه رشته متناسب با مجموعه امتحانی خود مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت می باشند.

با توجه به محدودیت رشته/محلهای ارائه شده در این مرحله به داوطلبان توصیه می شود قبل از تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته از رشته/محلهای ارائه شده اطلاع حاصل نمایند.

· هر داوطلب مجاز است متناسب با مجموعه امتحانی حداکثر تا ۱۰ کد رشته/محل انتخاب نماید.

· گزینش علمی داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت براساس اولویت نمره کل و از میان داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی رشته موردنظر را کسب نموده اند، از محل انتخابهای ده گانه داوطلبان صورت می گیرد.

کد محل دانشگاهی

نام محل دانشگاهی

جنسیت

۶۰۲

مرکز بین المللی آموزش الکترونیکی قشم

زن و مرد

۶۱۹

مرکزبین المللی کیش

زن و مرد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن