آزاداخبار کنکور ارشد مدیریتکارشناسی ارشد کسب و کار MBAکنکور دانشگاه آزاد

” تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی “

 ” تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی “

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد تا روز شنبه ۲۰ دی ماه ۹۳ مجددا تمدید شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنندهر داوطلب می تواند بدون درنظر گرفتن رشته فارغ التحصیلی خود در مقطع کارشناسی، در هر رشته ای که می خواهد ثبت نام کند. اما داوطلبان گروه علوم پزشکی ملزم هستند شرط تجانس را رعایت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دانشجویان دوره کارشناسی ارشد پیوسته معماری نیز می توانند در رشته های دیگر ثبت نام کنند، گفت: دانشجویان دوره کارشناسی ارشد پیوسته معماری که حداقل ۱۴۰ واحد درسی را در رشته معماری گذرانده باشند می توانند در صورت قبولی در آزمون ارشد ناپیوسته در رشته های طراحی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا طراحی شهری و یا مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی تحصیل خود را ادامه دهند.

علوی فاضل در خصوص تعداد رشته های انتخابی گفت: هر داوطلب می تواند ۱۰۰ رشته/محل را از یک مجموعه امتحانی انتخاب کند. همچنین درصورتیکه هر داوطلبی با سوال یا ابهامی مواجه شد می تواند با مراجعه به سایت www.azmoon.org و ورود به قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن